Meghirdetve 2017-05-02 , 11:35 hirdető: Energy Power Kft

Ügyfelünk számára keresünk hosszú távra, azonnali kezdéssel szerviz technikus szakembert Németországba

Feladat
– hűtőberendezés és klíma telepítés, használatba helyezés, szervizelés és ügyfélszolgálat

Elvárásaink:
– hűtéstechnikai mechatronika végzettség, vagy ezzel megegyező szakirányú képzés
– 3-5 éves szakmai tapasztalat előny
– önálló munkavégzés
– motiváció, felelősség és minőségtudat
– megbízhatóság
– csapatjátékos
– B kategóriás jogosítvány
– német nyelvtudás

Amit mi biztosítunk:
– határozatlan idejű szerződés
– alapbér + juttatások
– költségmentes, igényes szállás
– karácsonyi és nyaraláspénz a próbaidő lejárta után
– lehetőség az állás direkt betöltésére
Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, keresse fel http://nrgpower.eu/ oldalunkat ahol regisztrálhat vagy küldje el szakmai önéletrajzát a kulfold43@nrgpower.eu email címre .
Amennyiben nem teljes egészében akkor is küldje el fényképes önéletrajzát és végzettségét igazoló dokumentumát, , mert rengeteg további nyitott pozícióval rendelkezünk.
Ismerje meg ,lájkolja facebook oldalunkat https://www.facebook.com/EnergyPowerKft

Tulajdonságok

Munkakör
Szakmunka

Térkép

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com