Meghirdetve 2017-07-31 , 09:45 hirdető: varadisza

Telefonos operátori pozíció, kiemelt bérezéssel!

Budapesten a XIV kerületi modern irodánkba keresünk lelkes, jól kommunikáló, telefonálni szerető operátorokat.

A munka 6 órában végezhető, rugalmas beosztás mellett.

Kezdők, tapasztaltak, diákok jelentkezését is várjuk!

Fizetés: bejelentett jövedelem (fix alapbér és mozgó bér a megkötött szerződések után)

Leendő munkatársunk feladatai:

– belső és generált adatbázisok alapján hívások indítása (meleg és  langyos hívások) kizárólag vidéki területek irányába

– script alapján beszélgetés irányítása

– hívások adminisztrációja

 Amit kínálunk:

– nyugodt, modern munkakörnyezet

– profi betanítás (kommunikációs- és értékesítés-technikai és szakmai ismeretek)

– stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség

– összetartó közösség

Elvárásaink:

– kiváló kommunikációs készség,

– felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek,

– értékesítésben vagy call centerben szerzett tapasztalat előnyt jelent

– lelkes, céltudatos hozzáállás

– pozitív gondolkodású személyiség

Amennyiben a fenti elvárásainknak megfelel és szeretne nagyobb megbecsülést, mind erkölcsileg és anyagilag, akkor várjuk a fényképes önéletrajzát a varadi.szabolcs@alphaphone.hu e-mail címre.

Tulajdonságok

Munkakör
Egyéb

Térkép

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com